fbpx

Mezoterapia osoczem inaczej wampirzy lifting – warto czy nie?

Twarz jest bardzo ważnym elementem naszego wizerunku. Podczas rozmowy nasz rozmówca patrzy na nasze oczy, usta, nos. Dlatego tak istotny jest nienaganny makijaż i odpowiednia mimika. Jednak z czasem nasza skóra nie wygląda tak, jakbyśmy chcieli. Na szczęście w XX! wieku mamy wiele możliwości poprawy naszej aparycji. Wampirzy lifting to jedna z popularniejszych obecnie metod.

Na początku zabiegu specjalista pobiera krew od klienta. Później musi oddzielić osocze od płytek krwi. Kolejnym etapem jest wstrzykiwanie płynu w skórę twarzy. Nakłucia muszą być robione miejsce przy miejscu. Niestety jest to bolesne, ale aby być piękną trzeba czasem cierpieć. Miejsce poddane zabiegowi jest potem przez jakiś czas opuchnięte i wygląda niezbyt estetycznie, ale wynagrodzeniem jest późniejszy efekt końcowy.

Promienna cera po wampirzym liftingu zadowoli nawet najbardziej wymagającą klientkę. Świeży i młodzieńczy wygląd jest pożądany przez każdą z nas. Dzięki niemu jesteśmy odbierane jako osoby wesołe i energiczne. Z resztą, przyjemniej patrzeć w lustro kiedy widzi się w nim własną zadbaną twarz, prawda? Taki zabieg jest więc nie tylko dobry dla naszego ciała, ale i dla duszy.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *